Informacje o firmieOperatorem serwisu Konik-Online.pl jest Super Grupa PL sp. z o.o. (https://super-grupa.pl)

Spółka SUPER GRUPA PL sp. z o.o. działa na rynku wymiany walut od 2014 roku. Jest jedną z najstarszych i największych polskich spółek zajmującą się obsługą kantorów internetowych.

Na chwilę obecną obsługuje dziewięć serwisów internetowej wymiany walut (od uruchomienia kantoru stacjonarnego – SUPER-KANTOR).

Przez lata swojej działalności SUPER GRUPA PL ugruntowała swoją czołową pozycję wśród operatorów działających na rynku finansowym. Jest właścicielem platformy DOBRYKANTOR.pl, jednego z największych serwisów internetowej wymiany walut. W 2018 roku, według plebiscytu Bankier.pl, serwis ten zajął trzecie miejsce w kategorii kantor internetowy.

SUPER GRUPA PL zarządza także platformą NORDIQA.com - całkowicie dedykowaną Polakom na stałe przebywającym za granicą. Do spółki dołączają coraz to nowe portale. W 2019 roku były to: TOPFX.pl, TOPKANTOR.pl, GLOBALTRANSFER.pl, oraz NKANTOR.pl, zaś w 2020 roku jej szeregi zasilił jeden z najbardziej znanych kantorów internetowych - KANTOR.pl

Oprócz zarządzania własnymi podmiotami, SUPER GRUPA PL zajmuje się tworzeniem nowych platform dla firm, które chcą zaistnieć w branży wymiany walut online.

Kolejnym filarem działalności jest outsourcing obsługi finansowej istniejących kantorów internetowych. Partnerem spółki jest między innymi: KANTORINTERNETOWY.pl

Od marca 2020 roku SUPER GRUPA PL sp. z o.o. znajduje się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020

Obecnie SUPER GRUPA PL sp. z o.o. jest operatorem zarządzającym jednego z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Co ważne, spółka jest finansowana w 100% polskim kapitałem. Posiadając własne duże zaplecze informatyczne, bardzo mocno inwestuje w rozwój autorskiej infrastruktury.

Kapitał zakładowy spółki na dzień dzisiejszy wynosi 550 000 złotych i został wpłacony w całości.