BezpieczeństwoTwoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasz serwis był zabezpieczony według najwyższych standardów. Regularnie dbamy o ich jakość i aktualność.


Zabezpieczenie konta

Bezpieczeństwo konta

Twoje konto zabezpieczone jest unikalną nazwą użytkownika i hasłem. Zmiana hasła wymaga dostępu do Twojego adresu e-mail. Dodatkowym zabezpieczeniem jest konieczność weryfikacji zmian za pomocą kodów SMS, w przypadku gdy na Twoim saldzie w kantorze znajdują się środki. Twoje połączenie ze stroną serwisu odbywa się za pomocą szyfrowanego protokołu, co potwierdza certyfikat SSL.


Transakcja bankowa

Zabezpieczenie transakcji

Wszystkie operacje dokonywane za pośrednictwem Konik-Online.pl, odbywają się z wykorzystaniem rachunków bankowych i korzystają z takich samych zabezpieczeń, jak każda transakacja zlecona w Twoim banku. Twoje saldo może zostać zasilone, tylko i wyłącznie, jeśli przelejesz do niego środki - Konik-Online.pl nigdy nie pobierze ich samodzielnie - to dodatkowe zabezpieczenie.


Ochrona danych

Dane osobowe

Twoje dane osobowe są wykorzystane wyłącznie w celach realizacji zleconych przez Ciebie transakcji i jeśli wyrazisz na to zgodę, w celu przesyłania istotnych informacji o zmianach w Konik-Online.pl. W każdej chwili możesz sprawdzić lub edytować podane przez Ciebie dane osobowe, logując się do Panelu Klienta. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych przez Konik-Online.pl pełni GENERALNY INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH (GIODO).


Zaufanie

Zaufany partner

Serwis Konik-Online.pl stosuje w swoich działaniach przepisy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy (AML - Anti Money Laundering), co nadzoruje GENERALNY INSPEKTOR INFORMACJI FINANSOWEJ (GIIF). Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego poddajemy się szczegółowym audytom, co potwierdzają certyfikaty FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO i RZETELNA FIRMA. Naszą najlepszą rekomendacją są jednak opinie setek zadowolonych Klientów.